deli.png

Navštivte náš nový web o výdělcích na internetu kliknutím na níže uvedený banner.

Anketa
Anketa 2
Reklama
Odkazy

suprklikacky.czVýdělek na internetu, klikačky


MP3 Zadarmo!
Výdělek na internetu, Výdělek z internetu, Výdělek po internetu, Výdělek internetu, Výdělek internetu ,Výdělek, na internetu, peníze z netu, výdělek na netu, peníze z internetu, výdělek na internetu, výdělávání peněz , klikačky, peníze z klikaček, meialovky, peníze z emailovek, platby, foxbux, peníze online, neobux, onbux, clixil, DonkeyMails, Scam list, PTC, PTR, PTA, PTS, paid to click, paid to advertise, paid to read, paid to signup, WEb online, money online, make money webn, web money make, best page of internet, internetové peníze, kasína, casino, kasíno na internetu, unibet, betfair, sporting bet, vzorky zdarma, zdarma vzorky, zdarma zdarma, zdarma, Výdělek na internetu, Výdělek na internetu, forum, forum o výdělku na internetu, klikny, klikajdy, klikačky, zaplatíme za čtení reklam, pro webmastery, avon, procenta , refferal.
Výdělek na internetu

Nejlepší stránka o výdělku na internetu v ČR ,Vás Vítá . Jmenuji se Lukáš B. , jsem velice potěšen, že jste zavítali na zrovna naše stránky, které jsou o opravdovém a reálném výdělku na internetu, nečekejte zázraky, jen některým lidem ( nejaktivnějším ) se podaří z výdělků na internetu vydělávat velké peníze. Na našem webu se dozvíte vše co potřebujete vedět do začátku. A dozvíte se jak si vydělat aspoň nějaký peníz.


Pokud na Vás také dolehá finanční krize, můžete to změnit v několika okamžicích, stačí se pouze snažit. Ve výdělcích na internetu dělám od roku 2005, čili jsem již nějaké schopností nasbíral, takže máte 100% jistotu, že na našem webu jsou jen pravdivé informace a reálné sumy.

Na naší stránce naleznete:

Klikačky [Paid To Click]

Jak klikačky fungují ?

• Klikáte na reklamní bannery, po uplynutí určitého časové intervalu se Vám započítají peníze nebo body

• Peníze jsou samozřejmně v $ (dolarech) a vyjímečně v € ( eurech ), jen zřídka kdy se objevují jiné měny.

• Klikání na reklamní bannery je časově nenaročné, zabavné, a bez investic

• Klikačkami se dá vydělat od 1000-3000 Kč měsíčně, vše se odvíji od toho, kolik máte pod sebou lidí, kteří klikají pod Vámi, a také od toho, v kolikati klikačkách pracujete. Pokud budete mít pod sebou nějaké lidi (refferály) dosáhnete samozřejmně, mnohem větších zisků.


Na naší stránce dále naleznete:

Emailovky [Paid to Read]

Jak emailovky fungují ?

• Emailovky fungují na podobném principu jako klikačky, akorát navíc chodí do Vaší emailové adresy, emaily, za které dostanete zaplaceno, po otevření emaily, otevřete odkaz, zase vyčkáte nějakou dobu než se Vám peníze započítají, zpravidla 10 - 30 sec.

• V emailovkách take můžete klikat na reklamní bannery, někdy bývají ovšem méně finančně ohodnocené než v klikačkách

• Výdělek z emailovek se může pohybovat ve stejných řádech jako v klikačkách 1000-3000 Kč měsíčně, zase se může jednat o vyší sumy, pakliže máte pod sebou zaregistrováné další lidi.

Jaký je tedy rozdíl mezi emailovkami a klikačkami ?

• V podstatě žádný, emailovky navíc posílají reklamní emaily za jejihž odkliknutí dostanete zaplaceno, ale ne vždy to znamená, že vyděláte víc na emailovkách, než na klikačkách.

Na naší stránce dále naleznete:

Surfbary [Paid to Surf]

Systém surfbarů, je velice jednoduchý, zaregistrujete se do nějaké firmy která provozuje surfbar, a poté si jednoduše z jejich stránek stáhnete program, který nainstalujete do svého PC, ten se pak bude většinou zobrazovat v internetovém prohlížeči, většinou to je nad dolní lištou ( lišta s hodinami )

• Surfbary zobrazují různé reklamy, většinou ve formě bannerů o velikosti 468x60, a vy dostáváte body, za to, že ho máte zaplý. A v podstatě řečeno "díváté se na reklamy které se na něm zobrazují " ( samozřejmně, se na ně nedíváme )

• Jak již bylo řečeno v surfbarech získáváte body, které se převádějí na peníze, většinou automaticky, nebo ručně 1x za měsíc, kolik vyděláte v surfbarech to už je potom otázka do pranice, pokud budete sami vyděláte tak možná 500-1000 Kč za měsíc, pokud budete mít pod sebou hodně lidí, můžete vydělávat peněz mnohonásobně více, což je celkem logické, jelikož v každém surfbaru a jiných firmách, je takzvany referenčí systém, někde může být až 10 stupňový.

• Existují 2 druhy surfbaru, automatické , a ruční. V automatických surfbarech zapnete surfbar a už se o něj nestaráte, klidně můžete u toho hrát hry, jít pryč od pc, nebo když máte zapnutý počítač 24hodin denně, klidně i přes noc, samozřejmně ho můžete zapínat třeba v době kdy budete pracovat s klikačkami a podobně. Ruční surfbary vyžadují, abyste např 1x za minutu klikli na ověřovací číslo, nebo obrázek, o těhle se zde bavit nebudeme, jelikož si myslíme, že to je stráta času.

Deliczero radí :


• Samozřejmně, nebudeme mít zaplý počítač 24hodin denně a mít zaplé surfbary, pokud by se nám to nevpylatilo, např. Nemáme-li pod sebou alespoň pár lidí, kteří by vlastně svojí aktivitou, podporovali i nás. V takovém případě potom zvolíme možnost pouze tehdy kdy to půjde.

Na naší stránce dále naleznete:

Černou listinu


• V sekci černá listina, budeme uvádět neplatící firmy, takzvané scamy, je lepší se těmto firmám vhynout, protože informace které bereme jsou čerstvé z několika for, a také monitorů.

Na naší stránce dále naleznete:

Refferál systém


• Dozvíte se, jak si pod sebe získat nějaké ty lidi, některé způsoby jsou trošku pracovitější, jiné méně. Všechny způsoby jak získat refferály jsou bezplatné, ty placené zde uvádět nebudeme.

Na naší stránce dále naleznete:

Zvýšení návštěvnosti

• Zvýšení návštěvnosti nedosáhnete pouze toho, že budete spamovat na různých chatech a podobně, takovou možnost zcela odsuzujeme, a nikomu ji nedoporučujeme, jelikož je v rozporu se zákonem a bere se to jako SPAM

• Na stránce si uvedeme pár firem, které Vám zadarmo zvýši návštěvnost ( Autohitsy, Autosurfy ), ovšem je to zadarmo, takže to tak taky bude vypadat, většinou budete mít hodně lidí na počítadlech, ale web nebude číst skoro nikdo.

• Dále se v sekci zvyšení návštěvnosti podíváme na možnost manualsurfu, které se od autosurfu,autohitsu, liší tím, že jednotlivé stránky prohližíte, a odklikáváte nahoře na obrazovce různá čísla nebo obrázky, odměnou pak máte samozřejmně (body) a to samé co děláte vy, budou dělat i jiní lidé, a máte větší šanci, že na web přilakáte nějaké návštěvníky.

 Nezapomínejte na to, že největší jistota jak si přivést návštěvníky na stránku, je :

• SEO Optimalizace
• Registrace do katalogů a vyhledávačů
• Výměna ikonek,bannerů nebo textových odkazů.

Placenou reklamu zde uvádět nebudeme.

A nezapomínejte, že spokojený návštěvník, se rád vrací ;-)

Závěrem bych rád podotknul, že Víme o čem je výdělek, a samozřejmně firmy jako Emailing.cz, které nikdy neplatili, zde uvádět nebudeme, maximálně tak v černé listině, neboli Scam listu, čili těch firem které nikdy neplatili svým pracovníkům.

Co by Vás mohlo dále zajímat

Rychlé menu :

• Založit si internetovou peněženku
• Přejít do Paid To click firem ( Klikaček )
• Seznam podvodných a neplaticích firem
• Přejeme si s Vámi vyměnit reklamní banner, nebo koupit reklamuMusím mít 18let ?
Odpoveď je NE! Stačí mít pouze odhodlaní :-) a samozřejmně bankovní účet ( kartu ), pokud nemáte, můžete po domluvě použít, např, sourozencovu, nebo od někoho s rodičů, prvně se starejte o to, abyste peníze mněli, na PayPalu a až poté jak je od tama dostanete. Klidně můžete nakupovat věci z internetu, nebo převést na jiný internetový účet, a za menší poplatek si je nechat poslat šekem až do domu.

Co musím nejdříve udělat ?


Založit si internetovou peněženku PayPal, za nic neplatíte, vše je naprosto zdarma, popis a návod i s obrázkem, naleznete přímo na naších stránkách v rubrice Peneženky, v případě problému mě kontaktovat a já Vám s ochotou pomohu.


Účet na PayPal již mám, ale co teď ?
Nyní stačí pouze najet do sekce Klikačky PTC a začít se registrovat a klikat, samozřejmě, přiložíme podrobný návod, co je třeba vedět k dané firmy, registrace jsou naprosto jednoduché, a zvládne je i 8 leté dítě :)

Návod jak se registrovat:

Na stránce s firmou hledejte tlačítko "Sign-up" nebo "Join" nebo Sign-Up, dále postupujte dle pokynů, někdy zadáte váš e-mail a na něj vám příjde potvrzení registrace na které když kliknete, vyplníte údaje, jako Přezdívku a heslo, nebo i adresu atd, samozřejmně, nemusí být dle pravdy důrazně však doporučuji, vpylňovat pravdivé informace, nebojte nikdo vás otravovat nebude :)

Návod jak začít vydělávat:

Když se přihlasíte do firmy kde jste se registrovali, hledejte tlačítko Earn, earn money, surf ads ( většinou ) nebo make cash, někde je i paid to click samozřejmně, není problém to na té stránce najít, i když neumíte anglicky :)

Návod jak vydělávat ještě víc, shánění referálů:

Na stránce hledejte promotion tools, refferals, refferals links atd. Tam uvidíte váš link, nebo banner či ikonku.


První Rada do začátku

Nikdy něvěřte čemukoliv co nabízí víc než ostatní zaběhlé firmy! Znamená to tedy to, že Vám stránky nabizejí přemrštěně sumy hodně za odkliknutý banner, nebo odkaz inzerenta, do těch 5centů je to důvěryhodné, ale když vám za klik někdo nabídne 1 dolar, je  témeř logické, že takhle ten systém funghovat nemůže. reálně se bude odměna za odkliknutý banner pohybovat mezi 0,5c - 2c.

Nenechte se okrást!

V momentě kdy začínáte mít peníze tzv na netu, tak se dostáváte do rizika, že vás někdo beztestně okrade! Proto při práci s peněženkami dodržujte základní bezpečnost.
-Nikdy neklikejte na odkazy v emailech co vypadají, že jsou od peněženek!
-Naučte se nedůvěřovat! Nabídky výher apd raději předem ignorujte!
-Zajistěte si alespoň antivir a raději nepoužívejte starší IE (můžete operu nebo firefox, já osobně preferuji Flock)

Nenechte se zmást!

Dejte si pozor když vám někdo něco doporučuje a tvrdí jak tj prima, on za vás má peníze, proto vám může cokoliv nakecat! Vše si ověřte na fórech na webu už jich je celkem dost i v našem jazyce.
Nemažte referenční linky, vám to neublíží a pokud byl ten co vás doporučil solidní a vysvětlil vám vše kolem, tak takle můžete jeho snahu alespoň ocenit! A on se bude snažit dále získávat aktuální informace. Samozřejmně, pokud se obratíte přímo na mně, a napíšete mi např, na e-mail nebo icq, ze vším Vám pomohu, ochotně. Kontakt na mně naleznete v sekci Kontakt

Jdeme na to Profesionálně, a právě proto jsme nejlepší.


Jsme profesionálové, jsme tady pro Vás.

Nevíte si s čímkoliv rady ? Napište nám na icq 263-678-732, a se vším Vám pomůžeme, můžete se na cokoliv zeptat.

Využít také můžete našeho online chatu, který je na pravé straně webu nahoře. Nebo nám napište na email: vydeleknanetumajestatcz@gmail.com

Online bývám většinou odpoledne v době mezi 14:00 - 24:00


Chat
Soutěže
Výplaty
Rok 2012 - Výplaty


Celkový zisk : 2785.99http://c.nbx.bz/forum/images/emoticon/cash.gif

Zisk za rok 2011: 1309.9http://c.nbx.bz/forum/images/emoticon/cash.gif
Zisk za rok 2010: 1475.3http://c.nbx.bz/forum/images/emoticon/cash.gif
Scamy
Aktuální SCAM list PTC firem najdete na našem forum kliknutím zde
Kurzy
Partneři
Seznam S-Rank
PageRank
JyxoRank
Compete Rank
Alexa Rank
TopList
Top-List.cz
Reklama

PTCBox


Chcete zde mít svojí reklamu ? Klikněte na ikonu Contact a kontaktujte nás!


make cash


© 2010 Deliczero ›› Optimalizováno pro Mozillu a Flock ›› Design by Deliczero
Stránka nefunguje v MSIE7 a MSIE8
Výdělek na internetu, klikačky, emailovky, scam, ptc, ptr, paypal, alertpay, klikny, vydelek, výdělek, vydelek na netu, výdělek na netu, vydeleknanetu, peníze, cash from web, earn, earn money, earnmoney, finance, financial, soutěže, contest, zvýšení návštěvnosti, neobux, incrasebux, palmbux, peníze z internetu, penízenanetu, peníze na internetu, výdělky, výdělky online, vydělávej, cash, zarobok na internete, vydělávej, 20dollar2surf, surfbary, manualsurfy, autohitsy, autosurfy, hyip, scam list, matrix, fondy, investiční fondy, placené emaily, výdělek PTC, výdělek PTR, výdělek prostřednictvím internetu, práce, brigáda, brigády na internetu, job na netu, job na internetu
Katalog www stránekZeewa.cz - váš internetový katalog stránek a vyhledávačwww.uvodnik.czKatalog webůONCZ.NETCZIN.euSeo servis rejstřík firemKatalog www stránekKatalog odkazů a firem TopLink
Toplink - katalog odkazůKatalog web stránek Webatlas.czKatalog internetových stránek Odkazovník.czJakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafikaEvropský katalogKatalog odkazů a firem TopLink
Seo servisVýdělek na internetu TOP
vydeleknanetu.majestat.cz
free counters

IP
Prava strana ukazuje informace vpravo
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one